Блог

Тайський еротичний масаж.

Тайський масаж (в оригіналі Nuad in Thai) базується на різних навчаннях про енергетичній сфері людини – подібно китайській народній медицині або ж індійської йоги. З його допомогою відбувається вплив на точки акупресури, що, в свою чергу, допомагає позбутися від багатьох хвороб. У Таїланді цей вид масажу широко відомий саме своїми цілющими можливостями.

Розслабляючий масаж

Еротичний масаж https://night-angels.com.ua/uk/, традиційно починається з розслабляючого масажу всього тіла. Налив трохи масла, для масажу, на долоні, розтираємо долоні. Обов’язково, нагрійте свої руки, запам’ятайте Ваші долоні, під час масажу, повинні бути теплими, ні в якому разі не холодні й не вологі. Дотик холодних рук під час масажу доставляє тільки не приємні відчуття.

Вчимося робити еротичний масаж

Що ж таке еротичний масаж? Саме словосполучення, еротичний масаж, дає нам підказку, що це масаж з елементами еротики. Хочеться відзначити, що для проведення еротичного масажу обов’язково потрібно створити певну атмосферу.

Види масажу

Боді-масаж – це відвертий танець, в якому весь світ падає до ваших ніг, найкрасивіша мрія в’ється у ваших стегон, і найбажаніша хвилина триває в десятки разів довше … Відвертий, що підриває дикої динамікою дивовижного жіночого тіла, боді масаж став фаворитом в масажних салонах Києва.